Zpevňující vlizelinový pásek - tvarovací - jednostranně zažehlovací šedý šíře 12 mm

Reflexní paspule (1)

Cena je za bm 100% polyamid šíře cca 12 mm Vliselinový pásek zpevňující okraj před našíváním zipu do pružného materiálu. Zajistí vám s jistotu, že se vám nebude přední díl u zipu natahovat a vlnit. Zip tak bude sedět jako… Více informací

 Skladem 75 ks
5,00
4,13 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
15329

Cena je za bm

100% polyamid

šíře cca 12 mm

Vliselinový pásek zpevňující okraj před našíváním zipu do pružného materiálu. Zajistí vám s jistotu, že se vám nebude přední díl u zipu natahovat a vlnit. Zip tak bude sedět jako byste šili z materiálu pevného. Díky jemnosti po ušití není vůbec znát, že je tam pásek aplikován.

Pásek, který je tenoučký a má jen jedno místo prošití nitkou je bezkonkurenční pro aplikaci do průkrčníků. Skvělý též do ramenního švu u běžného trička a do okrajů kapes pro zpevnění.

Pokud budete kamkoliv aplikovat, nebude v tom místě látka vůbec pružit. Toto se velmi hodí u velkých výstřihů, ale pozor na ty menší, nepůjde to pak obléci přes hlavu:-)

Z jedné strany má též bodově nanesené lepidlo. Můžete využít zažehlení, ale ani nemusíte. Lze všít, je tenký, takže široký overlockový steh ho zapracuje do stehu téměř po celé šíři.

gin_sym_was_40.jpggin_sym_iro_max_150.jpggin_sym_ble_not.jpgimages.pnggin_sym_pro_dry_p_mild.jpg

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů