PDF fotonávod - kabelka Patricia odeslání bez poštovného v PDF

Foto návod - kabelkobatoh (1)
  • Foto návod - kabelkobatoh (1)
  • Foto návod - kabelkobatoh (2)
  • Foto návod - kabelkobatoh (3)
  • Foto návod - kabelkobatoh (4)
  • Foto návod - kabelkobatoh (5)
  • Foto návod - kabelkobatoh (6)
  • Foto návod - kabelkobatoh (7)
  • Foto návod - kabelkobatoh (8)

Na návody dělejte samostatnou objednávku mimo ostatní zboží. Při odesílání objednávky již nevidíme do položek a mohlo by se stát, že vám návod zapomeneme na email odeslat.  Kabelka má  několik kapes - na přední části… Více informací

 Skladem 74 ks
200,00
165,29 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
8967

Na návody dělejte samostatnou objednávku mimo ostatní zboží. Při odesílání objednávky již nevidíme do položek a mohlo by se stát, že vám návod zapomeneme na email odeslat. 

Kabelka má  několik kapes - na přední části dvojitou kapsu - přední na dva zipy - oba otevírají stejnou kapsu, další velkou na magnetické zapínání (pod klopou), zipovou na zadní části, uvnitř otevřenou dělenou.

Je uzaviratelná na zip.

Má pevné dno s nožičkami.

Přes to,že vypadá elegantně (podle použitých látek:)), je velice prostorná (čtyři mléka + malý bochník:)) - typická kabelka pro českou ženu:)

Celková výška ve středové části cca 32 cm

Výška k zipu: cca 28 cm

Šíře otviratelné části: cca 29 cm

Dno: cca 10,5x26 cm

Šířka boku v dolní části: cca 9,5 cm - v horní části: cca 7,5 cm

V nejširší části kabelky je rozměr cca 32,5 cm

 

V kabelce je jako výztuha použita pěna - nejedná se o drahý style vil, ale o levnější náhradu, kterou nabízíme na našem eshopu. Pokud tato výztuha není k dispozici můžete samozřejmě použít style vil, ale docela dobře vám poslouží i termolín 250 g, který je finančně mnohem úspornější. Pokud výztuhy uvedené v návodu nenajdete na webu patchworkobchod.cz - podívejte se na náš druhý Ústecký eshop www.m-latky.cz, případně mě kontaktujte.

Návod je podrobně rozepsán a obsahuje mnoho fotografií. 

Kdyby vám i přesto něco nebylo jasné kontaktujte mně na emailu mlatky.cz@gmail.com nebo ještě lépe na facebooku (Jindřiška Moravcová), kde dotaz uvidím pradvěpodobně dřív a problém snadněji vykomunikujeme.

 

Návod vám bude zaslán ke stažení přes úschovnu po připsání úhrady na účet. Obvykle odesíláme až ve večerních hodinách.

Návod i střih je určen pouze pro jednotlivce. Můžete podle něj šít kabelky na prodej, podmínkou je uvádět autora střihu a případně odkaz na něj.  Není určen pro skupiny, šicí dílny, kluby apod. Nesmí být dále šířen, prodáván,  vyučován, kopírován ani poskytován dalším osobám ať již za úplatu nebo zdarma. Respektujte prosím množství práce, která je k vytvoření návodu a  střihu vynaložena. 

 

Foto návod - kabelkobatoh (2) Foto návod - kabelkobatoh (3) Foto návod - kabelkobatoh (4) Foto návod - kabelkobatoh (5) Foto návod - kabelkobatoh (6) Foto návod - kabelkobatoh (7) Foto návod - kabelkobatoh (8)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů