Fotonávod zdarma do 11.11.2019

Akce fotonávod zdarma dle vlastního výběru zdarma k objednávce nad 1000,-- Kč od 3.11.2019 do 11.11.2019

Odeslali jste již objednávku ve dnech 1.11.2019-3.11.2019 před vyhlášením akce a splnili byste podmínky pro získání fotonávodu?

Nebuďte smutné, napište nám na email patchworkobchod.cz@gmail.com , který návod by se vám líbil a my vám ho  také pošleme:)

 

Jak získáte fotonávod zdarma?  - Je to jednoduché

  • Objednejte zboží minimálně  za 1000,-- Kč - doprava, poplatek za platbu ani hodnota fotonávodu se nezapočítává
  • Do komentáře nám napište o který fotonávod máte zájem - v žádném případě nevkládejte vybraný fotonávod jako položku do objednávky
  • Po uhrazení objednávky, případně po jejím  vyzvednutí a úhradě při platbě na dobírku vám bude fotonávod odeslán na vámi uvedený email (pozor fotonávod na kabelku Cilinka budeme odesílat od 11.11.2019)

Na každou objednávku je nárok pouze na jeden fotonávod!!!

Objednávky na dobírky nelze slučovat

Akce běží na obou našich eshopech  www.m-latky.cz a www.patchworkobchod.cz - pokud využijete možnost sloučení objednávek z obou eshopů za jedno poštovné - objem objednávek se se pro získání fotonávodu zdarma nesčítá.

Důležité upozornění - objednávejte prosím pouze fotonávody, které na eshopu nabízíme - pokud nám do komentáře napíšete  např. návod na šaty nemůžeme vám bohužel vyhovět.

Návody najdete zde PDF NAVODY 

Můžete se také přidat do naší šicí skupina na facebooku https://www.facebook.com/groups/154737655113429/, kde se dozvíte o novinkách, které chystáme, ale kde především zákaznice přednostně upozorňujeme na naskladnění kolekcí o které je velký zájem, takže jim nic neuteče a kam také přidáváme čas od času nějaký jednodušší návod zdarma.