Dočasné lepidlo 750 ml MP 2

Dočasné lepidlo (1)

Cena ja za kus Lepidlo je o polovinu větší než běžná lepidla -  objem 750  ml Dočasné lepidlo slouží pro dočasné, ale pevné spojení dvou materiálů, zejména textilních, papírů, celofánů a plastů. Zabrańuje riziku posůvů… Více informací

 Skladem 6 ks
209,00
172,73 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
15627

Cena ja za kus

Lepidlo je o polovinu větší než běžná lepidla -  objem 750  ml

Dočasné lepidlo slouží pro dočasné, ale pevné spojení dvou materiálů, zejména textilních, papírů, celofánů a plastů. Zabrańuje riziku posůvů materiálu. Lepidlo časem vyprchá - je vypratelné.

Také je vhodné pro použití při vyšívání na vyšívacích strojích.

Návod na použití:

Lepidlo před použitím protřepte a nanášejte ze vzdálenosti cca 30 cm. Pouze v mírné vrstvě, aby nenadělalo fleky. Po nanesení vrstvy lehce přitiskněte k sobě.  Při použití na spojování topů patchworkových dek, doručujeme lepidlo nanášet pouze na vatlelín. Před použitím vyzkoušejte zda na použitém materiálu nebude lepidlo dělat fleky.

Důležité upozornění:

Přípravek je hořlavý. Nepřibližujte ho k otevřeným ohňům, jiskrám, žhnoucím materiálům, tepelným zdrojům ani jiným zdrojům vznícení. Nádoba je pod tlakem - chraňte ji před sluncem a nevystavujte teplotám nad 50 stupňů celsia. Neprorážejte, nevtahujte do ohně a to ani prázdný obal. Uchovávejte mimo zápalných zdrojů, při práci nekuřte. Používejte v dobře větratelných prostorách, nevdechujte výpary. Po požítí vyhledejte lékaře - nevyvolávejte zvracení. Chraňte před dětmi.

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů