5 m Formband - T12 - šedý tvarovací zpevňující vlizelinový pásek - zažehlovací

Fomband - T12 - šedý tvarovací (1)

Cena je za za balíček 5ti metrů Šíře 12 mm 100% polyamid Vliselinový pásek zpevňující okraj  před našíváním zipu do pružného materiálu. Zajistí vám s jistotu, že se vám nebude přední díl u zipu natahovat a vlnit. Zip tak… Více informací

 Skladem 1 ks
115,00
95,04 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
13116

Cena je za za balíček 5ti metrů

Šíře 12 mm

100% polyamid

Vliselinový pásek zpevňující okraj  před našíváním zipu do pružného materiálu. Zajistí vám s jistotu, že se vám nebude přední díl u zipu natahovat a vlnit. Zip tak bude sedět jako byste šili z materiálu pevného. Díky jemnosti po ušití není vůbec znát, že je tam pásek aplikován.

Pásek, který je tenoučký a má jen jedno místo prošití nitkou je bezkonkurenční pro aplikaci do průkrčníků. Skvělý též do ramenního švu u běžného trička a do okrajů kapes pro zpevnění.

Pokud budete kamkoliv aplikovat, nebude v tom místě látka vůbec pružit. Toto se velmi hodí u velkých výstřihů, ale pozor na ty menší, nepůjde to pak obléci přes hlavu:-)

Z jedné strany má též bodově nanesené lepidlo. Můžete využít zažehlení, ale ani nemusíte. Lze všít, je tenký, takže široký overlockový steh ho zapracuje do stehu téměř po celé 40.jpgstazeny_soubor_(1).pngzehlitstredniteploty.gif

Ukázka použití z webu Caramilla - šaty z přinechaným rukávem - cca 25 minuta  - střih zakoupíne na www.caramilla.cz

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů